Chalupa

Autor: A. Marynčák

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 61 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč