44. Zimní vesnice

Autor: A. Marynčák

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 76 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 31.07.2018 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč