Dům u řeky - Comway

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 41 cm, rámování: 67 x 88 cm

Konec dražby: 23.05.2022 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč