Schroeder - Růže ve váze
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1943
Šířka: 46 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč