16. Zrcadlo v řezaném zlaceném rámu

ručně vyřezávaný rám částečně zlacený pravým zlatem.
Šířka: 20 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 39 x 35 cm

Konec dražby: 04.03.2024 20:07 SEČ

Zbývá: 11d 7h 17m 50s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč