7. Večerní putování
Autor: Jaroslav Rérych
(1888 Kropáčova Vrutice - 1965 Havlíčkův Brod)
olej na plátně fixováno na kartonu, signováno vlevo dole, datováno
Technika: olej na plátně, datace: nečitelně
Šířka: 32 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 53 x 40 cm
Konec dražby: 28.07.2019 12:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč