7. Večerní putování

Autor: Jaroslav Rérych
(1888 Kropáčova Vrutice - 1965 Havlíčkův Brod)

olej na plátně fixováno na kartonu, signováno vlevo dole, datováno
Technika: olej na plátně, datace: nečitelně
Šířka: 32 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 53 x 40 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:36

Zbývá: 1d 2h 30m 59s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč