160. Konvolut grafik 2+1
2ks litografií, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno 46 x 25 cm, 46 x 32 cm
1ks dřevoryt, signováno vpravo dole, číslováno 61/200, 34 x 20 cm
Rámování: max. 70 x 53 cm
Konec dražby: 15.02.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč