Lascelles: Temný les
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 71 x 96,5
Konec dražby: 15.05.2023 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč