Pasačky

Autor: Bertalan Pór
(1880 Bánská Bystrica, Slovensko - 1964 Budapešť, Maďarsko)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na reversu přípis, rámováno
Technika: pastel na kartonu, materiál: pastel na plátně, fixováno na kartonu, datace: 1912
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 32 x 39 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč