Kvítí ve džbánu

Autor: Karel Veselý-Nadějkovský
(1912 Borovany (CZ) - 1997 Bratislava (SK))

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, datace: 1991
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 19:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč