17. Akt

Autor: František Kaláb
(1908 Brno - 1950 Brno)

signováno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1935
Šířka: 32 cm, výška: 18 cm, rámování: 33,5 x 46 cm

Konec dražby: 25.11.2019 19:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč