39. Vyznání

Autor: Bohumil Konečný
(1918 Plzeň - 1990 Kožlany)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1946
Šířka: 23 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 37,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 25.11.2019 20:08 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat