Holandská škola - krávy
rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 49
Konec dražby: 09.11.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč