Kámen

Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)

signováno a datováno, kamenná plastika barevně polychromovaná
Datace: 1978

Konec dražby: 10.02.2020 18:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč