13. Zápas na pokraji tmy

Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)

signováno a datováno na reversu
Technika: tempera, datace: 1978
Šířka: 75 cm, výška: 80 cm, rámování: 92 x 88 cm

Konec dražby: 25.11.2019 19:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč