25. Novoročenka
Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)
signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 29 cm, výška: 17 cm, rámování: 30 x 42 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč