20. Rozhovor

Autor: František Doležal
(1910 Kostelec nad Orlicí - 1989 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 110 cm, výška: 80 cm, rámování: 83 x 113 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 19:49 SEČ

Zbývá: 2d 17h 10m 54s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč