126. Dva koníci čekající

Autor: Inka Delevová
(1948 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 44 cm

Konec dražby: 25.11.2019 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč