177. Korida

Autor: Inka Delevová
(1948 Praha)

signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno napnuté na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 60

Konec dražby: 13.05.2024 20:58 SELČ

Zbývá: 9d 7h 47m 25s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč