23. U vody I.

Autor: Georg Jílovský
(1884 Praha - 1958 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém zlatém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 63 x 64 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:22 SELČ

Zbývá: 3d 22h 14m 2s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč