Konvolut grafik 5 kusů

Autor: Zdeněk Filip
(1930 Praha)

signováno a číslová, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 35 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 49 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč