114. Vesnice

Autor: Václav Jansa
(1859 Rovné - 1913 Černošice)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 25,5 x 30,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.04.2023 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč