Pražské motivy, konvolut 100ks

Autor: Václav Jansa
(1859 Rovné - 1913 Černošice)

signováno, značeno, název, nakladatel Bedřich Kočí,
Šířka: cca 17,5 cm, výška: cca 24,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč