13. Skauti

Autor: Antonín Brunner
(1881 Praha - 1957)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek a datováno, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1925
Šířka: 28 cm, výška: 34 cm, rámování: 48,5 x 4 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:06 SEČ

Zbývá: 11d 14h 5m 17s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč