158. Mořský příboj

Autor: Antonín Brunner
(1881 Praha - 1957)

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 27 x 39 cm

Konec dražby: 17.12.2019 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 000 Kč