1675. Ráno u řeky
Autor: Luboš Synecký
(1925 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 121 cm, výška: 91 cm, rámování: 105 x 135 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč