84. Pražský motiv
Autor: Luboš Synecký
(1925 Praha)
Signováno dole uprostřed, číslováno 120/200, paspartováno, zaskleno, na reversu auutorský štítek
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: pasparta 34,5 x 43 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč