29. Palác Charitas na Karlově náměstí v Praze

Autor: František Klimeš

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.11.2019 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč