29. Palác Charitas na Karlově náměstí v Praze
Autor: František Klimeš
(1871 Kaňk - 1916 ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč