163. Dostál Lubomír *1950
Židovské stavení - olejová tempera na dřevěné desce, signováno PD Dostál, zaskleno, rozměr malby 29 x 23 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč