1. Horská partie s řekou

Autor: Alois Bubák
(1824 Kosmonosy - 1870 Praha)

dle písemného posudku PhDr. Šárky Leubnerové se jedná o plenérovou studii a pravděpodobně z tohoto důvodu není signována, což bylo běžnou praxí. Originální písmený posudek je součástí prodeje
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 38 cm, rámování: 60 x 51,5 cm
Ověřil: PhDr. Šárka Leubnerová

Konec dražby: 26.11.2019 19:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč