421. Lest
Autor: Jana Budíková
(1946 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 45,5 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 18:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč