Lest
Autor: Jana Budíková
(1946 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 45,5 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč