32. Odpočinek
Autor: Stanislav Gaber
(1908 Malá Skála - 2001)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 34 cm, rámování: 44,5 x 50 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč