106. Kopretiny
Autor: Jan Štorkán
(1956 Mladá Boleslav - 2012 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na plátně, datace: 2004
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 71 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč