24. Česká krajina

Autor: Jan Štorkán
(1956 Mladá Boleslav - 2012 Hradec Králové)

signováno na reversu na autorském štítku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno fixováno na kartonu, datace: 2004
Šířka: 12,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 26,5 x 33 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč