Moře

Autor: Miloslav Jemelka
(1928 Olomouc - 1960 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 60 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč