280. Město na dlani
Autor: Marie Michaela Šechtlová
(1952 Praha)
Signováno, číslováno 119/200
Technika: suchá jehla
Šířka: 8,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 21,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč