Město na dlani

Autor: Marie Michaela Šechtlová
(1952 Praha)

Signováno, číslováno 119/200
Technika: suchá jehla
Šířka: 8,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 21,5 cm

Konec dražby: 14.06.2021 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč