75. Pochod v krajině
Autor: Monika Šimkovičová
(1966 Slovensko)
signováno datováno vpravo dole, paspsrtováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 32 cm, výška: 32 cm, rámování: 52 x 52 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč