86. Cesta ve stínu stromů

Autor: Josef Häring Hajný
(1895 ? - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 86 cm

Konec dražby: 16.03.2023 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč