86. Na břehu

Autor: Lojza Budík
(1888 Bučovice - 1945 Třebíč)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1935
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 65 cm

Konec dražby: 25.11.2019 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč