Stavení

Autor: Lojza Budík
(1888 Bučovice - 1945 Třebíč)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 56 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.05.2022 19:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč