21. Myslivec v krajině
Autor: Luise Schropler
(1871 - 1937)
velkoformátový olej, signováno vpravo dole, značeno München
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 106,5 cm, rámování: 128 x 90 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč