102. Jaro
Autor: František Tříska
(1901 Praha - 1975 Prostějov)
Signováno vlevo dole, nerámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 75 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč