91. Dvojice

Autor: František Tříska
(1901 Praha - 1975 Prostějov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: 120 x 90 cm

Konec dražby: 25.11.2019 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč