6. Pohled na Alpy
Autor: Hanns Maurus
(1901 Mnichov, Německo - 1942 ?)
signováno vlevo dole, vpravo dole pravděpodobně jméno majitelky a datace, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 83 cm, výška: 63 cm, rámování: 70 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč