Dělník
Autor: Julius Pelikán
(1887 Nové Veselí - 1969 Olomouc)
Keramická socha na dřevěném podstavci. Signováno vzadu.
Šířka: 21 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč