156. Růžičky
Autor: Julie Inka Krčmářová Křížková
(1900 Praha - 1982 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 42 cm, rámování: 56 x 42 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč