Les

Autor: Julie Inka Krčmářová Křížková
(1900 Praha - 1982 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fxováno na kartonu, datace: 1941
Šířka: 53,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 59 x 69 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč