16. Cesta z lesa

Autor: Josef Hlaváček
(1894 Mladá Boleslav - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč