196. Rozkvetlý strom

Autor: Josef Hlaváček
(1894 Mladá Boleslav - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 66,5 cm, výška: 85,5 cm, rámování: 102 x 83 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč